La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

0

Według was jest szansa, że Dembele siedzi z tym swoim agentem tak cicho, bo też czekają na te dźwignie finansowe?

konto usunięte

0

@mateusz1989VeB oni czekaja na zwykła dźwignię

konto usunięte

0

@mateusz1989VeB Myślę że tak. Dembele chce tu zostać ale nie ma na tyle poukładane w głowie żeby powiedzieć to agentowi. Pewnie chce poczekać do 30 czerwca i potem zacznie szukać ale dziwne jest to że nie ma żadnych newsów na jego temat z poważnych źródeł.

1

@mateusz1989VeB myślę, że oni to nawet nie wiedzą co to

1

@mateusz1989VeB nie. Ale myślę że mogą czekać do ostatniego dnia okienka z wyborem klubu.

2

@Azi Oby, osobiście wolałbym uniknąć sytuacji, gdzie go przepłacamy, żeby tylko został. Było życie po Ronaldinho, jest po Messim, to tym bardziej będzie po Dembele.

0

@mateusz1989VeB nie stać nas żeby kogokolwiek przepłacać z nowa umowa :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?