La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 710 Culés

2

Z jednej strony czuć trochę smutku po odejściu Alvesa. Z drugiej strony głos rozsądku mówi, że trzeba odstawić na bok starą gwardię. Niestety jeżeli chce się wygrywać to nie można trzymać w kadrze zawodników jedynie z sentymentu. Mówimy tu o 39 letnim gościu, który choć jest niesamowitą postacią to po prostu fizycznie odstaje od najwyższego poziomu. Sergi Roberto przeżywa obecnie najgorszy moment w swojej karierze, ale ma prawie 10 lat na karku mniej niż Dani. A skoro Xavi mu ufa to co szkodzi dać mu ten kontrakt na rok żeby zobaczyć czy w ogóle potrafi wnieść coś dobrego do zespołu? Generał przecież nie miał nawet okazji zobaczyć go w akcji. Jak wypali to super, a jak nie to wtedy za rok Sergiemu wygasa mu umowa, ale tym razem po prostu nie zostanie przedłużona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?