La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 759 Culés

13

Auuuuuuuuuuuuuuuuu!! ;)))
Zdrowie chłopy!!
https://ibb.co/4Pw34fB ;))

Leo znowu mi piwko wypije xD

@Pawel13sz @Coutinho007 @fart @IronSanHybrid @MesQueUnClub_87 @koksik2700 @Kapitan hawk

konto usunięte

9

@Lionel_Messi10 zero szacunku do Legendy klubu stawiać na nim szczyny.
To już pod prowokacje podchodzi

konto usunięte

2

@Lionel_Messi10 ale dawno nie piłem EB - zdrówka

0

@Rust_Cohle haha ej ale grzeczniej bo wyjdziesz zaraz Kohel xDD jak słowo daje xDD

0

@AllBundy Dzięki i wzajemnie xD

0

@Rust_Cohle A Ty Kohel co spijasz? ;)

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 Wodę lekko gazowaną

1

@Lionel_Messi10 Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. ;)

0

@Rust_Cohle Też mam zgrzewke lekko gazowanej :) a z alko co masz dobrego? ;)

1

@fart Dziękuję Farcik :))

1

@Lionel_Messi10 Ja właśnie wygrałem 2 żuberki. xD

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 A ja nie pije alko.
Na trzeźwo jestem taki pie**olniety xD

1

@koksik2700 O kurka to elegancko, w tyskim kase można wygrać, ziomek wczoraj wbil i wygral 50zl, wpisał kod u mnie na chacie i od razu kase mial xD

0

@Rust_Cohle Oszukujesz xD ja nie pilem 14 dni w tamten piątek zlamalem to wypilem 8piw i nie pilem do dziś a dziś znowu pije xD

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 przez ostatnie 5lat wypiłem może z 5 kieliszków wódki i 4-5 piw

0

@Rust_Cohle A to ładnie :)) i szacunek mordo :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?