La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1183 Culés

2

@AziWiceprezydent ds. finansowych Edua Romeu: Musimy uczynić ten biznes wielkim. Jest o wiele większe pole do działania, ale potrzebujemy partnera, aby dostarczyć tego kapitału, którego nie mamy. Czego chcemy – 100% firmy wartej 10 milionów, czy 51% firmy wartej miliard? Dla mnie odpowiedź jest oczywista. Nawet gdyby Barça nie znajdowała się w trudnej sytuacji, najmądrzejszą rzeczą byłoby przeprowadzenie takiej operacji

@Azi Cos dla ciebie

0

@tbas czytam na bieżąco :)

btw - gadanie o firmie wartej 10 mln gdzie sprzedajesz 50% udziałów za 300 milionów. Bardzo ciekawa gadka o niczym. Serio ktoś to kupuje?

0

@Azi mam nadzieję że ze zrozumieniem :) jak nie masz kapitału to tak jest. Nie rozwiną blm. Dlatego potrzebują inwestora.

0

@tbas też mam taką nadzieję ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?