- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1593 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1593 Culés
4
Ciekawostka z F1
Mercedes chyba właśnie załatwił sobie spadek na środek tabeli a do tego pociągnął za sobą Ferrari dając RBR gwarantowanego majstra xD
Wszystko przez cyrki jakie zaczęli robić po Baku, z tym jak to podskakiwanie jest niebezpieczne dla kierowców, Hamilton udawał, że nie może chodzić i zarządali od FIA działań w kwestiach bezpieczeństwa.
Dziś FIA przychyliła się do petycji Mercedesa, stwierdziła że rzeczywiście podskakiwanie jest niebezpieczne, dlatego zmieniła regulację techniczne i będzie sprawdzać zużycie deski pod autem pod kątem porposingu, jeżeli ten okaże się zbyt wysoki, zespół dostaje DSQ.
No nie pomyśli Toto Wolfa, bo ten liczył, że FIA każe wszystkim podnieść auta, żeby wszyscy stracili tempo xD
Czyli Mercedes który najbardziej skacze jest w czarnej dupie, bo do póki nie rozwiążą problemu całkowicie to muszą ustawiać auto tak, żeby nie podskakiwać, czyli je podnieść i stracić osiągi, problemem jest to też dla Ferrari, bo mimo że u nich ten problem jest mniejszy i nie przeszkadza kierowcom w szybkiej jeździe, to dalej istnieje i to dość mocno, więc i oni będą musieli podnieść auto. Red Bull takich problemów nie ma bo u nich ten efekt jest marginalny.
2
@Tasde ''Hamilton udawał, że nie może chodzić i zarządali od FIA działań w kwestiach bezpieczeństwa.''
Nie, że coś, ale po czym wywnioskowałeś, że udawał?
Też za nim krótko mówiąc nie przepadam, ale no.
2
@HighestInTheRoom bo to jest proste, podskakują cały sezon, w Baku podskakiwali mniej niż na początku sezonu gdzie przeciążenia sięgały 1G a teraz zredukowali do 0,75G, ale akurat jak przez cały weekend Mercedes kręcił aferę to Hamiltona plecki rozbolały, nie mógł wyjść z bolidu i cały czas po wyścigu chodził jak kaleka. Przypadek tylko taki, że go dziennikarze widzieli jak chodził normalnie a jak tylko pojawiał się przed kamerą to łapał się za plecy. Dziwne zbiegi okoliczności, nie sądzisz?