La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

0

Jest jakieś racjonalne wytłumaczenie czemu Barcelona nie chce kupić Gayi albo Grimaldo którym kończą się kontrakty tylko chcą kupić Alonso.

1

@BARCA1899Messi Jest, zarówno Gaya jak i Gromaldo nie są w mojej opinii zawodnikami na 1skład Barcelony. Weźmiemy całkiem ok Alonso na pewnie 2 lata i zobaczymy czy przez ten czas pojawi się jakiś topowy/ b. perspektywiczny LO.

konto usunięte

1

@BARCA1899Messi dla mnie to jest porażka, że nie interesują się Grimaldo. To jest ostatni dzwonek żeby godnie zastąpić Albe. I jeszcze z drugiej strony Dest jest dramatyczny, a rezerwowym jest żałosny Roberto. Możemy mieć znów w pytę zespół, ale boki obrony to będą niestety cienkie.

0

@BARCA1899Messi Racjonalne wytłumaczenie to ja poprosze czemu Cucurelli nie wzieliśmy jak u nas taka bieda na bokach

0

@hayek Nie dla mordercy i placka w Barcelonie tym bardziej, że trzeba by było za niego zapłacić 5-10 mln. Transfer ala Braithwhite - już lepiej nikogo nie ściągać w takim razie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?