La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

5

Dla osób które twierdzą że Lewandowski jest stary i nie ma sensu go sprowadzać to a propos tej starości tylko przypominam że w wieku Lewego, Karim Benzema zaczynał swój najlepszy sezon w życiu za który prawdopodobnie dostanie ZP.

2

@Jakchcesz Za te 40 milionów jeden taki sezon Lewego biorę w ciemno. Jak poprowadzi nas do La Liga i LM.

2

@Jakchcesz Niektórzy strasznie liniowo patrzą na ten wiek zawodników, niektóre pozycje w połączeniu z dobrą genetyką i profesjonalizmem potrafią zaowocować grą na dobrym poziomie nawet do czterdziestki

0

@kuz Lewandowski to w ogóle jest opcja nawet i na 3 świetne sezony :D

0

@Jakchcesz Tylko weź pod uwagę, że Benzema potrafi zrobić coś z niczego i ciągnie Real za uszy. Lewy jest typowym egzekutorem pola karnego i bez podań nic nie zdziała.

0

@norbi77 Czyli idealny do Barcelony gdzie stwarza się mnóstwo okazji ale brakuje skuteczności albo typowej 9 w polu karnym :)

0

@Jakchcesz I o tym pisałem niżej. Problem Barcy polega na tym, że u nas jak wypadnie np Pedri czy Dembele to już nie ma kto piłek zagrywać do napastnika.
I w tym momencie taki Lewy (jak teraz Auba) są niewidoczni i nie mogą pokazać tego co najlepiej potrafią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?