- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1818 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1818 Culés
41
Dlaczego w Polsce dziennikarze piłkarscy są tak nieobiektywni? To jest aż wstyd. Iwański na bank nie raz bił konia do wyczynów "maszyny" Cristiano, a teraz widać jak bóli go dupsko bo Lewandowski przejdzie do Barcelony. Albo jak ostatnio Borek wypalił, że nawet Messi nie jest takim dobrym rozgrywającym jak De Bruyne to myślałem, że sesram się z zażenowania. Co za idiota. Kij, że Messi rok w rok wygrywa te konkursy na najlepszego playmakera. Bór ma inne zdanie bo lubi Real, a my musimy słuchać tej żenady. Jakoś komentatorzy tenisowi też mają swoich faworytów, ale nie obnoszą się z tym tylko kulturka na wizji i profesjonalizm.
16
@Solmyr Na*ebany Borek i jego mądrości to kwintesencja polskiego dziennikarstwa sportowego
3
@Solmyr Podobnie jest też z Zielińskim jak podniecają się jakimś golem/asystą, o której piszą "fenomenalna", a potem okazuje się, że zagrania takie jakich wiele w każdym meczu.
0
@Solmyr mimo wszystko widząc De Bruyne jestem zdania,że być może De Bruyne w kwestii zauważenia piłkarza na danej pozycji i znalezieniu luki przez obronę może być rzeczywiście lepszy od Leo, w całej reszcie aspektów rozgrywania Leo jest zdecydowanie lepszy, zwłaszcza w stricte prostopadłych piłkach, krótkich podaniach, grze na ściane. W wypatrzenie TEGO piłkarza na pozycji mogą być na identycznym poziomie.
Po prostu gdy widzimy w TV wolnego skrzydłowego a De Bruyne czy Leo są odwróceni plecami do niego to dobrze wiemy że zaraz tam może być piłka
5
@Solmyr Ostatnio jeszcze Borek gadał że jak Messi odbierał ostatnią ZP to mówił że Lewy powinnien ją dostać a ostatnio wycofał się z tych słów xD