- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1378 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
maroon
3
@Bykunn Z jednej strony tak to oczywiście wygląda, ale z drugiej widząc nastawienie prokuratury... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Roobo
11
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1378 Culés
1
Widzę niektórzy są tu nieźle odklejeni z umowami:)
piłkarze podpisują umowy ale też normalne jest że piłkarze odchodzą są sprzedawani przez aktualny klub za kasę, nie widzę w tym nic złego
ale trzymanie na siłę piłkarza który publicznie mówi że ma dość danego klubu i chce odejść jest żałosne i na ten moment tak żałosnym klubem jest Bayern
1
@lucca87 My też byliśmy w takim razie żałośni nie pozwalając odejść Nemarowi czy Messiemu jak chcieli?
1
@Bobo25 Chyba wszyscy są żałośni, bo każdy klub co jakiś czas robi takie akcje.
0
@Bobo25
my nie chcieliśmy dać odejść Messiemu za darmo, a za Lewego chcemy zapłacić
0
@lucca87 A Neymar? Chciał odejść, PSG musialo aż klauzulę wpłacić by go pozyskać bo dopiero wtedy Barca nie miała nic do powedzenia. Dla mnie sytuacja Lewy a Neymar są identyczne. Więc jeśli piszesz o żałosnym klubie Bayernie musisz też uznać że Barca wówczas zachowała się równie żałośnie.
0
@Bobo25
a czy Neymar mówił publicznie że chce odejść i że już nie wróci do Barcelony?
nie przypominam sobie
tutaj mamy publiczne wypowiedzi Lewego że już nie chce grać dla Bayern
czujesz teraz tą zajebistą różnice?
0
@lucca87 "a czy Neymar mówił publicznie że chce odejść i że już nie wróci do Barcelony?"
No jak nie jak tak. Przecież mówił że chce odejść do Paryża.
Ba nawet sam klub o tym wpsomina:
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/transfery/to-juz-pewne-barca-oficjalnie-potwierdza-ze-neymar-chce-odejsc-cena-222-mln/qgeth4q
Sam też publicznie o tym mówił jak już był po słowie z szejkiem.
0
@Bobo25
chyba ci się coś pomyliło bo pamiętam dosyć dobrze to i publicznych deklaracji z jego strony nie było
0
@lucca87 wydaje mi się że były. Ale mniejsza o to, przecież tu chodzi o to że obaj chcą/chcieli odejść bo chyba co do tego nie mamy wątpliwości. Więc czym się różni to trzymanie na siłę piłkarza Bayernu od naszej?