La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

konto usunięte

3

Szykuje się długa saga z FdJ z powodu mocnych żądań Barcy. Mocne źródło z Anglii.

1

@Emhyr Pewnie odejdzie za mniej niż Barca żąda i nie starczy czasu na jakiekolwiek zastępstwo :D

konto usunięte

0

@Bartas7VeB Coś w stylu Barcy czyli 31 sierpnia FdJ sprzedany i na wariackich papierach podpisywanie Bernardo tak to widzę XD

0

@Emhyr I bardzo dobrze skończyło się cackanie i kiwanie nas przy każdej możliwej okazji. Podoba mi się ta twardość w negocjacjach podczas rządów Laporty.

0

@Emhyr koleś jest gwiazda Holandii, młody, dlaczego mamy chcieć mniej niż za Nuneza?, Czumolubny itd?

konto usunięte

0

@tbas Nie no ja się zgadzam z tym że są twarde negocjacje bardziej mnie United dziwi któro sobie lubi wydać nie może rzucić 85.

1

@Emhyr Bernardo to co najmniej z 90 milionów pewnie by kosztował. Jakoś nie chce mi się wierzyć w ten transfer. Pewnie skończymy z jakimś średniakiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?