La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 891 Culés

3

Nie za bardzo rozumiem to całe przeżywanie transferów Barcy. Już kilka tygodni temu mówiłem ze skoro zgromadzenie z Socios jest w połowie czerwca to reszta papierów związanych z uruchomieniem dźwigni finansowych tez trochę czasu zajmie i przed lipcem nie będziemy mieć pieniędzy ma żadne ruchy. Dlatego polecam wyluzować i nie przejmować się doniesieniami prasy bo coś ludzia musza rzucać żeby zainteresowanie było. Na co możemy sobie pozwolić to pewnie wyjdzie gdzieś w polowe lipca gdy już wszystkie sumy beda znane, dotyczące nie tylko dźwigni ale oczekiwań innych klubów za ich graczy i tego ilu zawodników udało się pozbyć aby zwolnić budżet płacowy

0

@AlwaysBlaugrana Życie plotkami transferowymi z dnia na dzień, to absurdalne zajęcie

1

@AlwaysBlaugrana @Comentateiro Ja tylko przypominam że jedna dźwignię musimy uruchomić jeszcze w czerwcu. Inaczej skończymy rok rachnikowy że strata. I dalej będzie nas obowiązywało 1/3 do wydania zarobione kwoty.....

konto usunięte

0

@AlwaysBlaugrana ja tam będę zadowolony jak będzie Lewy + Di Maria. Na Kounde czy Bernando Silva to moim zdaniem nie mamy szans

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?