- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1782 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1782 Culés
5
Do waszej oceny ,sam filmik https://x.com/AdamOrnacki/status/1541403663121399809
4
@urbipl Uwielbiam, to sformułowanie "totalna opozycja" Jak nie jesteś z nami to jesteś przeciw nam xD
4
@urbipl Za mało dostał.
5
@urbipl Zwykły prowokator-zadymiarz, wiadomo co kombinuje.
0
@urbipl a jesteś pewny jako wyborca kaczki czy to nie był Włocławek, Wrocław czy może innowrocław bo na wczoraj wódź nie wiedział.A ty do jego owieczek należysz;)czy Jarek Kaczyński już wie,gdzie się znajduje;)czy żyje w innym świecie;)
Czy rozponaje własnych posłów ijak te mierze;)
1
@hayek Schetyna to wymyślił https://www.google.com/amp/s/www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,22264783,gdy-pierwszy-raz-uslyszalem-od-po-haslo-opozycja-totalna.amp
3
@Borneo Kiedyś pisałeś że jesteś chory a takim nie dokuczam a dyskusje nie mają sensu.Zdrowia !
0
@urbipl Te medialne wsparcie Samsunga :D
2
@urbipl Zwykły prowokator, bardzo dobrze, że dostał z tego gazu, i tak za mało.
0
@urbipl mniejsza z tym czy im się należało czy nie, ale przychodzi sobie jakiś policjant cały zamaskowany i rzuca się do ludzi a moim zdaniem nie ma o co i odpycha vościa a później gaz. Tym policjantom bez masek jakoś nie przeszkadzali ludzie a ten zamaskowany czuje się bezkarnie. Do czego maska była mu potrzebna?
0
@urbipl wiesz jak wszedł covid to byłem na covid chory.Dawne czasy.
Z takim liderem jak kaczka ,gdzie lider jest zagubiony jak to twój przewodnik to gratuluje;) inflacja szaleje, w pt ogłoszą następną podwyżkę inflacji państwo zadłużone.Wskaźnik inwestycji w Polsce od 2015 spadł z 20% do 16% a w ue z 20% do 22% a kpo nie ma i szybko nie będzie bo te barany co rządzą się klucą a reszta traci.wWsze 500+ to już nie jest 500+ bo iinflacja to zjadaJeszcze płacimy milion kary dziennie.To jeśli ty chłopaku to dalej popierasz i myślisz że ty jesteś komukolwiek wstanie dokuczyć to gratuluję optymizmu;)no jak lider nie wie gdzie jest to co dopiero owieczki mają być ogarnięte;)
0
@ObiwanKenobi Nie da się tego bronić
0
@urbipl ale ja nie chce ich bronić, ale policjant tez nie powinien sie w ten sposob zachowywać tym bardziej, że czego tam pilnowali? Parkingu pustego?