- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
1
Konwencja PO.Oczywiście te konwencje partyjne to zwykła pokazówka jacy to oni są rodzinni bo z dziećmi poprzychodzili.Robią przedstawienie a ludzie wierzą w to.Tak po Amerykańsku,z rozmachem ah szkoda gadać.
1
@Cygan BRC lepiej napisz o ile poszedł w górę budżet kancelarii morawieckiego?;)Gdzie i tak decyzję podejmowana są na nowogreckiej.po co morawiecki i strata kasy
(Przyjęty budżet Kancelarii Premiera na 2022 rok opiewa na 843 mln zł. To o 700 proc. więcej niż budżet, którym dysponowała kancelaria za rządów PO
- PSL.
A powiedz mi kiedy Morawiecki , przyłebska Pawłowicz ujawnią jakie mają majątki?
No i jak idzie pisowskiej komisji w sprawie kościelnych pedofili;)?
Albo jak to się robi że z deflacji inflacja jest ponad 15% czyli za pis wzrosło o ponad 16% patrząc na deflacji.
A bazowa to 8, 3 za którą wprost odpowiada pis.Gdzie w wielu krajach europejskich jest inflacja jedno cyfrowa a w Niemczech jest spadek.Gdzie bazowa jest 3, 6% czyli Ti za co odpowiada rząd niemiecki.
Ważne info dla kredytobiorców że za po usunięty zostanie glapińiski.To świetne info dla nich.
No i wezmą się za czarnka który sobie chcę wyprodukować wyborców pis .Którzy walczą z nauczycielami. Przemówienie w punkt choć rozumiem dlaczego to pominołeś;)
1
@Cygan BRC no właśnie po amerykańsku, robi wrażenie jak na polskie standardy
0
@Borneo Masz rację a ja nigdzie nie napisałem że popieram pis.Wręcz przeciwnie bo też mają swoje za uszami, a odniosłem się do tych dwóch partii.A Tusk już swoje 5 min miał jako premier i też nie błyszczał a to się pamięta.
0
@Cygan BRC tzn wszyscy skupiają się na tusku a on i tak nie będzie rządził tylko koalicja różnych partii.Nawet same po jest inne bo połączyło się z nowoczesną.W samej koalicji będą nowe partie zielonych, nowoczesne hołownia pewnie bieroń czy zandberg tak naprawdę to nie wiemy co z tego całościowo wyjdzie
Co jak co za po inflacja spadła do deflacji na dodatek jeśli poprawi się kwestia praworządności to kpo jest tu możliwe.Także odblokowanie inwestycji które blokuje zła reputacja pisu.A nie będzie lepiej gdyż firmy potrąciły kapitał w Rosji i kierunek autokracja która objął pis mocno będzie kojarzona i z Rosją I z Białorusią.A w tej chwili te firmy dowiedziały się że może tak kierowany kraj ukraść licencjonowane produkty i fabrykę.Inwestowanie w takim kraju jest niebezpieczne.Też orzed wojną za pis zostaliśmy z orbanem le pen I i salvinim w zasadzie z resztą pis sklucil polskę.A na dodatek promując le pen która jest przeciwna nato I ue zagraża naszym 2 interesom
A) kasa
B) bezpieczeństwo
To jest zwykłą zdrada interesów narodowych kosztem jakiś interesów jakiej partyjki.Dokładnie tak jest kpo I z karami za 1 mln dziennie.Tracą ludzie z Pomorza mówiąc wprost a ci się bawią.
Mógłbym pisać o wielu powodach gdzie zmiana rządzący jest obecnie na plus na polski.Co do Tuska powiem tak na oewno jako polityk wyrobił się i nie ma polityka w Polsce który mógłby zadzwonić do jakiegokolwiek premiera i czy prezydenta i powiedzieć juziu jest sprawa....Kaczyński tego nie zrobi.Duda potrzebuje tłumacza aby nie mówić Dick.Morawiecki ma złą opinię atakuje zachód nawet Norwegię. Już na arenie międzynarodowej bylibyśmy do przodu.Bo nieukrywajmy przez 7 lat polityka zagraniczna była kosztem przekazu krajowego w tvp w tym tworzenie wrogów zewnętrznych I wewnętrznych. Anie tylko po ale i grupy społeczne nauczyciele pielegnierki ,niepełnosprawni,sędziowie itp zagraniczni to Europa zach bo też nie tylko ue ale Norwegia usa czy Izrael.Efekt naród jest skłócony.Nie mam parti ale zaglosuje na szeroką koalicję choć nie wiem na kogo bo podzielimy los Grecji.Zadłuzaniecidzie na całego a idą wybory.DZiś Kaczyński stwierdził że Polacy zarabiają więcej niż Niemcy I wracają dla polski.Tego się nie da słuchać średnia zarobków Niemców to 19 tyś pójdź do żabki i spytaj się czy ktoś tyle zarabia. 3, 4% ludzi w kraju się zbliża do tego.anie można tak robić wody z mózgu ludzi bo skończyłem się to Grecją.Zmiany są potrzebę pis nie może rządzić a nie widzę realnej szansy niż szeroką koalicja partii.Bronię Tuska i po choć jak mówię nie mam partii.Gdyż się zużywają oceniam przed wyborami jaja jest sytuacja wtedy na kogoś stawiam w tej chwili cel to odsunięcie pis.A zysk dla polski jest w tym co napisałem na dzień dobry przy opozycji jeszcze pójdą środki z kpo na modernizację energetyczną.A za blokadę kpo pis z ziobre powinni autentycznie być orzed sądem tu powinny iść miliardy w energetykę w sieci pompy ciepła.Noemcy dają 100% dopłat w fotovoltaike.Jest szansa że ruskie gaz wyłączą. A tu jakieś partii mają własne interesy.Zaglosuje za odsunieciem od władzy pis I Ziobro.