La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

konto usunięte

3

@Encore
@fart
@kamyk_23

Mozna sie jarac Celtics, Goldenami itp itd
Ale ja z ciekawoscia bede ogladal Thunders. To jakich oni maja dziwnych i nietypowych graczy, moze zastanawiac.
Teraz dolaczyl Daddy long legs Chet Holmgren. Serio, zarwe kilka nocek dla tego zespolu.

1

@El dominatore OKC in proccess od kilku lat i nie widać, by przez najbliższe kilka lat to się zmieniło

konto usunięte

2

@FCB24 nie mowie ze wygraja czempa czy nawet awansuja do PO. Mowie o kompletnie nieortodoksyjnych graczach, ktorzy beda warci ogladania.

0

@El dominatore aaaa no niby tak, takie OKC vs Hornets się może zakończyć jakimś 150-140 :D

0

@El dominatore To prawda i powiem więcej ten "zlepek" nietypowych grajków może paradoksalnie wyjść OKC na dobre. I tak jak napisałeś pewnie PO nie będzię ale mogą być sporym zaskoczeniem. Pomijam fakt, że bez ciśnienia ta grupka młodych chłopaków może spokojnie się rozwijać i to jest najważniejsze. ;)

konto usunięte

0

@fart Z drugiej strony dzis widzialem jak Jay Williams wypowiadal sie, ze OKC musze zaczac wygrywac bo wielu dlugoletnich fanow rezygnuje z sezonowych biletow no po prostu juz maja dosc. Od 5 lat jest mocna przebudowa ale kibice traca cierpliwosc.

0

@El dominatore Od 5 lat przebudowa to co mają powiedzieć kibice SacTown? którzy ostatni raz ekipę w PO widzieli blisko 16 lat temu? ;D ale masz rację bez kibiców nie ma kasy. Proste. Natomiast gdyby był kibicem OKC to spokojnie bym patrzył w przyszłość. Sam Presti ma łeb na karku. Jeszcze przyjdą dobre czasy. ;)

konto usunięte

0

@fart Zobacz co Skip mowi (juz nie pierwszy raz) o Westbricku:)



Przeciez jakby jakiegos pilkarzyne tak w mediach skrytykowano, to pewnie sam gracz by sie splakal na wizji, nakrecajac krotki filmik, agent udzieliby 20 wywiadow jak jego gracz jest przesladowany a klub szukalby sposobu jak zaskarzyc tego dziennikarza :)
Podoba mi sie to w USA, ze ma byc show, nikt nie sciemnia o lojalnosci, jak ktos gra slabo to nikt mu nie slodzi, no i nie ma swietych krow. Lbjowi sie dostalo za stats chasing a Durant jest obsrywany za swoj miekki charakter.

konto usunięte

0

@fart Albo to:))))))))


0

@El dominatore Widziałem oba. Dobre. I tak jak napisałeś tak właśnie jest w USA. Mówią jak jest bez owijania w bawełnę. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?