La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

0

Śmieszne jest to, że obaj dostawali dość mocne baty od Rafy w Paryżu w ostatnich latach, a teraz grają ze sobą o półfinał Wimbledonu. Swoją drogą jakby Sinner dziś wyrzucił Djoko z turnieju, a w finale urwał seta Rafie, który byłby już 99% FAWORYTEM do zwycięstwa w USO i tym samym skompletowaniu klasycznego szlema

4

@Barca_Big_Moment Rafa ma Fritza w genialnej formie, a później Kyrgiosa może mieć z którym ma równy bilans

2

konto usunięte

0

@Barca_Big_Moment Którego mamy seta? ☠️☠️

3

@Barca_Big_Moment jak Sinner wywali Djoko to równie dobrze Fritz może pokonać Nadala

0

@Barca_Big_Moment jeśli djoko odpadnie to raczej nie ma szans na pokonanie nadala w liczbie wielko szlemowych bo djoko nie może grać w australi i chyba w usa a potem jest roland garos na którym królem jest nadal.Pewnie covid nie odpuścić problem dalej będzie.
Jeśli Sinner wywali djoko to jest zagrożeniem dla nadała.Ale może też z kimś odpaść hak tą francuska co świątek wyeliminowała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?