La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

18


https://x.com/KSokolowska123/status/1544373425933778946
Wypaczanie historii... Coś najgorszego co można zrobić...
Posąg ma czcić ofiary tej masakry i przypominać co tam się wydarzyło... Dlaczego więc widły znikły?...
To się po prostu nie godzi...

0

Pomijajac to, ze nikt tego pomnika sobie nie zyczyl (znacznie przed wybuchem wojny), to nie zostal on jeszcze nawet odsloniety, skad wiadomo, ze ten tryzub zniknal? Jest jakies oficjalne info?

3

@Nieznajomy co to znaczy, ze nikt go sobie nie życzył? Rodziny ofiar, sasiedzi, swiadkowie ukrainskich mordow i wiele innych osob sobie życzyło tego pomnika.

1

@FC1899Barca Wydaje mi się, że jednak jest trochę gorszych rzeczy niż wypaczanie historii, ale co ja tam wiem.

1

@Karokilla fajnie że sobie odpowiedziałaś sama na pytanie :)

0

@ObiwanKenobi poczytaj o historii tego pomnika, żadna gmina nie chciała go u siebie, a próbowali go postawić w całej Polsce :)

0

@FC1899Barca Tak wujku, ale już wystarczy, wracaj do swojego stolika.

0

@Nieznajomy historii tego pomnika nawet nie zrozumiesz. I kilka miast rzadzonych przez ukrofili to nie cała Polska.

0

@ObiwanKenobi Ok, skoro tak uważasz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?