La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

10



Jak można nie chcieć atomu. Najlepsze źródło Energi.

4

@DonMatteo901 Jak można czytać co pisze gość bijący własną matkę, lewica w formie

1

@DonMatteo901 i kto tu jest ruską onucą

0

@DonMatteo901 kwestia czy wie że nowoczesne elektrownie atomowe odpady używają do zasilania elektrowni.Wiele osób tego nie wie.Wygłasza poglądy przeciwne zwłaszcza po katastrofie w japoni gdzie miliony litrów radioaktywnych trzeba wylać do oceanu.Choć firma gatesa opracowała zabezpieczenia przed tsunami.Niemcy z powodu odpadów kilka lat temu zrezygnowali z budowy elektrowni atomowych.W Polsce też nie zbudowano elektrowni atomowej z powodu odpadów.W tej chwili jest taka technologia że można ją wybudować.Jeśli ktoś nie wie że że nowoczesne elektrownie używają odpadów za paliwo będzie przeciw.Kwestia czy o tym wie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?