La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

8

Emmanuel Adebayor udzielił wywiadu, który już teraz odbił się szerokim echem w Rosji. Były piłkarz Arsenalu, Manchesteru City czy Realu Madryt udzielił wywiadu dla portalu "sport24.ru".

- Kocham Władimira Putina jako osobę. Jest facetem z charakterem - jak powie, że nie, to nie, a jak tak, to tak. Najbardziej imponuje mi jego wysoki poziom dyscypliny. Jeśli coś mówi, to daną rzecz robi - stwierdził 38-latek

@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992

30

@Kondziubarca Adebayor, mrugnij 2 razy jak potrzebujesz pomocy

1

@michal26 Togijczyk nie wyklucza również, że w Rosji zostanie na dłużej. Były piłkarz przyznał, że obecnie myśli o karierze trenera.


- Dlaczego nie? Nigdy nie mów nigdy. Może jeszcze wrócę do Rosji i coś tu zrobię. Bardzo lubię ten kraj i chętnie zostanę tu trochę dłużej w przyszłości - podsumował.

8

@Kondziubarca On zawsze miał nierówno pod kopułą, nawet mnie nie dziwi jego wysryw

5

@Kondziubarca Nie wiem, gdzie aktualnie on przebywa,ale może upały mu zaszkodziły..

0

@tomek8756

całe życie tak ma

6

@Kondziubarca W momencie udzielania wywiadu stał przed nim agent FSB

0

@Kondziubarca W miarę wyważone te wasze komentarze. Skąd więc ta fala hejtu w kierunku Rybusa, który podobnych wypowiedzi nie ma na koncie? Tamte trolle, które go hejtowały jeszcze siedzą w jaskiniach?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?