- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 612 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 612 Culés
10
Obecny stan
5
@Encore na koniec kariery Djoko powinien to wziąć. Szczególnie jak w AO będzie mógł zagrać od kolejnego sezonu.
0
@Encore Kozy
1
@Encore i tak Roger top
1
@Encore Gdyby nie covid i szczepienia to Rafa 21 Nole 22
2
@Encore Wszyscy na biało. Kolor zwycięzców. *wsadza kij w mrowisko*
2
@mekston Weźmie to na spokojnie. Obstawiam przynajmniej 25 WS.
0
@mekston Nie lubie gdybać aczkolwiek ma duże szanse bo Rafa niedługo emerytura
5
@Encore A ja nie mam ulubionego z tej trójki i tak samo każdego z osobna podziwiam :D Wielcy sportowcy
5
@Encore Rafix gdyby nie kontuzje to byłby niedościgniony, ale z drugiej strony mimo kontuzji to, że jest na czele tej klasyifkacji i finalnie wyprzedził Federera - czapki z głów.
4
@MesQueUnClub96 gdyby nie kontuzje Rafy to Hiszpan miałby zapewne dużo pokaźniejszy dorobek. Nie ma co gdybać tutaj, a Serb i tak zapewne na koniec karier będzie na czele.
1
@Encore Rafa musi zaatakować US żeby walczyc jeszcze o top1 na koniec
0
@Encore Rafa licząc, że na RG spokojnie wygra jeszcze cztery razy, a dorzucić może jakieś USO albo też AO jak w tym roku to może na koniec mieć najwięcej. Tym bardziej, że Novak na obecny stan jedynie może wygrywać Wimbledon, wiadomo, że wiele może się jeszcze zmienić, ale liczę na Rafę najmocniej to zdecydowanie najlepszy zawodnik tego sportu jaki kiedykolwiek odbijał rakietom piłkę tenisową.
0
@Barca_Big_Moment Nie jak już ktoś z nich jest najlepszy to jest to Djoko xD
1
@Barca_Big_Moment na AO Djoko powinien już być (Australia zniosłą obostrzenia, więc zapewne i bana mu zniosą), a to jest jego turniej zdecydowanie.
Rafa wygrał tylko 2x Australię, więc ciężko będzie tam o kolejne wygrane.
0
@takisobiektos Dobra umówmy się, że oboje są cool :D
@mekston To w takim razie jak zablokują występ Djoko na US Open to Rafa niech to weźmie :P
W przyszłym roku AO będzie bardzo emocjonujące, zobaczymy jak Djoko zareaguje na zeszły rok w 2023, a co do szlema to według mnie jakaś siła nie pozwala nikomu tego osiągnąć. Bardzo blisko był Novak w 2015 i zeszłym roku, o jeden mecz, teraz szansę miał Rafa, a w sezonach 2005-2007 Roger był o włos. Po prostu mission impossible
1
@Barca_Big_Moment No akurat nie porównuj bliskości Nadala w tym roku do tej Djoko w zeszłym. Nole wygrał AO, RG, Wimbledon i grał w finale USO. Tutaj Rafa wygrał dwa turnieje i musiał wygrać kolejny szlem na swojej najmniej lubianej nawierzchni, pokonując człowieka który wygrał tam 3 (teraz 4) razy z rzędu. Jeszcze USO musiałby wygrać a to też nie będzie należeć do najłatwiejszych zadań