La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 554 Culés

0

co się stało z Szalpukiem? ktoś cos?
@mekston @barcelonaLM ??

0

@michal26 Słabo przyjmuje, a Polska na jego pozycji na kłopot bogactwa

1

@Barca_Big_Moment ok. balem się , ze kontuzja

1

@michal26 W trakcie sezonu kontuzja zmiany klubów chyba też tam były a co za tym idzie słaba gra ale to raczej był wystrzał na jeden turniej :P

1

@michal26 szalupa będzie grał w Warszawie w nowym sezonie ale im dłużej gra w plus lidze tym chyba gra gorzej. Licze ze się do igrzysk odbuduje bo w końcu to z nim w składzie wygraliśmy mistrzostwa świata i to duża jego zasługa

0

@Xxxbarca4ever ale trzeba przyznać, ze akurat na przyjęciu mamy problem bogactwa

1

@michal26 Tak ale szalupa był wyjątkowy bo dobrze atakował i przyjmował dodatkowości miał sporo niekonwencjonalnych zagrań

0

@Xxxbarca4ever Jak dla mnie, bardzo niezrozumiany ruch Szalpuka, z przeniesieniem się do ligi ukraińskiej na początku sezonu. Kilka poziomów niżej, niż Plusliga a pieniądze też chyba dalekie, od tego co proponują nasze kluby.

0

@Barcanajlepszyteam no niestety, następny sezon spędzi w Warszawie i mam nadzieję że pokaże pełnię swojego potencjału bo ma ogromny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?