La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

4

79. rocznica RZEZI wołyńskiej, ale filmu "Wołyń" Smarzowskiego w państwowej puścić nie wolno...

Obraziliby się nowi goście/lokatorzy/gospodarze! [niepotrzebne skreślić]

0

@John_Doe Nie. Po prostu kilku idotów zapatrzonych w Brauna mogłoby dopuszczać się po takim filmie przemocy na ludności ukraińskiej. Czy tak ciężko to zrozumieć?

6

@Eto'o9 R10 Telewizja ma misję podobno. Jedną z nich jest edukacja. Nie można patrzeć na to o czym piszesz, bo to jacyś debile by tak robili. I nie potrzeba im do tego filmu w TV. Po prostu są idiotami.

5

@Eto'o9 R10 Rozumiem, że wg Ciebie my mamy się samobiczować za 400 osób, za Jedwabne. Natomiast wnuczków, prawnuczków, tych co wymordowali 60 tyś. Polaków, mamy po rączkach całować. Broń Boże nic nie mówić o jakimś Wołyniu. A niech żyją sobie na koszt polskiego podatnika!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?