La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

8

Wiem że było/ jest wielu super koszykarzy ale dla mnie MJ zawsze był najlepszy.
I to trio
MJ, Rodman i Pippen


2

@Krystian1588 mój idol to po dziś Barkley. Chicago Phoenix to były kiedyś finały. Teraz to po pierdółka.

2

@derlysy1979 jakoś kiedyś było inaczej
Dzisiaj to nie było by po co robić filmu pod tytułem " Kosmiczny mecz ":)

konto usunięte

0

@derlysy1979 Sir Charles byl rowniez moim ulubionym zawodnikiem. Szkoda, ze poza boiskuem byl leniwa swinia i przez swoje nicne zycie oraz nietrzymanie wagi wiekszosc kariery a szczegolnie play offow gral z kontuzjami.
Teraz niestety czeka to kolejnego “miska” - Ziona.

1

@Krystian1588 Absolutnie. MJ to był pan koszykarz. Piękna to była drużyna i piękne wspomnienia z ich oglądania. Niepowtarzalny gracz i ekipa. Best Ever x2

1

@Krystian1588 To ja zapodam taką ciekawostkę. Jordan rekrutując Rodmana zapytał Phila czy ten da sobie radę to znaczy czy Phil wyciągnie z Niego to co najlepsze. Na to Phil powiedział, że "Tak". Po czym Pippen powiedział Jordanowi, że On nie chce grać z Rodmanem bo to zwykły świr jest. ;D
Rodman z Pippenem i Jordanem wygrał 3 tytuły. Jeden z najlepszych jesli nie najlepszy zbierający w historii NBA.

1

@fart może pamięć mnie myli bonjak to trio grało to byłem małym chłopcem i wiadomo bez internetu itp.
Ake czy zatem można by było porównać do trio MSN?:)

1

@Krystian1588 Ciężko to porównać. A to dlatego, że MSN było typowo ofensywne trio. A w Bulls jednak Rodman był od zbiórki + defensywa. To było jego zadanie. Natomiast całościowo Bulls (Rodman, Jordan, Pippen i chłopaki) uważam za jedną z najlepszych ekip w historii sportów drużynowych. To była kompletna ekipa. ;)

1

@fart pamiętam jako dzieciak miałem kurtkę zimową z takim wielkim czerwonym bykiem na plecach:)
Ale ekipa to była
Dzisiaj czegoś brakuje, aczkolwiek chciałbym aby wielkie Chicago Bulls kiedyś wróciło

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?