- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1666 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1666 Culés
1
O której Weeb wypuszcza kolejne zdjęcia?
Weeb(polecam powiększyć ):
https://scontent.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/293540171_622632049219738_551329684274808551_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=YDweCjHNLJsAX_n7n9m&_nc_ht=scontent.fmuc4-1.fna&oh=00_AT9dNbltB49JRyq3ofjGjCehP-x6Ryd-7d7GxzqPaTNvUQ&oe=62D33D6F
Weeb vs Hubble:
https://scontent.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/293360924_5434900456553345_5471911355718907808_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=UklG9_uUVrcAX8rHnhI&_nc_ht=scontent.fmuc4-1.fna&oh=00_AT8Ur5Svj-qd05b2UY36dSUYH91kR7HW8E9bX1WlMJ2fEA&oe=62D30AE2
1
@jedrek7000 o 16:30
0
@MesQueUnClub96 na tym twoim zdjęciu pixeloza
1
@jedrek7000 no fajne fajne, jak zrobię zdjęcie swojej choince na święta po ciemku to mam takie samo
0
@DamianBarcaCule a u użytkownika wyżej avek jest w 4k?
1
@jedrek7000 Tam nawet wygląda jakby dwie galaktyki że sobą kolidowały, choć wiadomo, że jest między nimi duża odległość
0
@Transu96 Jak ja się nap... w sobotę i wydzwonie w znak to jest nawet więcej tych gwiazd
0
@Transu96 Włącz myślenie :)
Przypomnę tylko, że widzimy tu gromadę galaktyk SMACS 0723 oddaloną od nas o 4,6 miliarda lat świetlnych, a sam wycinek nieba jest tak mały jak milimetr na linijce trzymanej półtora metra od oka.
1
@PatrychoO Ciekawe co przyniosą kolejne zdęcia galaktyk które są dużo bliżej no i jak to nasa czy wszystko pokaże..