- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1707 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1707 Culés
1
jak sie czyta ile max nalezy zapłacić to chce mi sie smiać.
realia to nie FM - gdzie jak sie komus cena nie podoba to przejmuje zespół.
Tańszy tamten, ten lepszy ?
Sterling - 55 mln EUR - wynagrodzenie 350tys futnów tygodniowo netto - 18mln netto.
Anthony - min 80mln płatne podstawy + zmienne - pensja około 10mln netto chce agent
Mane - ok 35mln - pensja około 12 netto EUR rocznie.
Gnaby - około 40-50 mln - pensja około 15-20mln netto
Proszę zacznijcie myśleć !!! W cenie 1 z tych graczy mamy Dembele + Raphinie (1skład + rezerwa i odwrotnie).
Jak by Lewy się nie uparł na nas i niską pensję jak na jego klasę to o 9 na kolejne 2-3 lata to mozna zapomnieć. Kazda topowa 9 kosztuje fortunę i kasuje kase az miło.
Sorry to FM - Laporta i głównie Almeny robią kawał roboty i krytykować łatwo.
2
@fenix1983 gnabry 20netto. Chyba kopiejek
0
@fenix1983 Ale jakościowo to zostajemy z dwoma najgorszymi piłkarzami z tej szóstki....
0
@tbas no przecież on dostał ofertę 17 mln i odrzucił XD
0
@MesQueUnClub96 ale nie netto
2
@FCB24 nie kompromituj sie.
Raphinia to jeden z lepszych skrzydłowych w BPL (Chelsea, ManUTD, Arsenal, Totki, LFC - go chciały - wolał nas).
Dembele jak wydorośleje to top skrzydłowych i w koncu MS troszke zejdzie na ziemie.
Ferran to bardzo dobry gracz - odszedł tylko z City bo poprosił Pepa.
Fati ma 19 lat - liczę, ze uda im sie go zbudować fizycznie.
Auba - juz pokzał, ze jest topowym graczem.
Lewy - to najlepsza 9 na świecie jeszcze z 2 lata jak nic.
0
@fenix1983 Dembele jak wydorośleje xD prędzej Mączyński zostanie drugim Xavim. Ale co Ty wyjeźdasz z naszym składem....ja pisze, że z szóstki: Sterling, Man, Antony, Gnabry, Dembele, Raphinia Ci dwaj ostatni sa najgorsi.