La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

5

Mój ranking gier z serii "Total War"
1. Total War: Rome II
2. Empire: Total War (Bo można stworzyć wielką Polskę)
3. Total War: Warhammer II
4. Total War: Warhammer
5. Total War: Attila
6. Napoleon: Total War
7. Shogun II: Total War
8. Total War Saga: Throne of Britain
9. Total War Saga: Troy
10. Total War: Medieval II (czekam na III część. Może kiedyś powstanie :P)
--- Nie grałem ---
Total War: Shogun, Total Wat Medieval, Total War: Three Kingdoms, Rome Total War, Total War: Warhammer III
@macio_944 @Jakchcesz @Objectivo @IronSanHybrid @marcin62 @Ojciec5tkidzieci

2

@Kgorecki2500 three kingdoms polecam, ten Azjatycki klimat robi swoje :)

1

@Kgorecki2500 Medieval 2 największy sentyment, setki godzin zleciało.
Dodatkowo piękne modziki które dodawały chociażby uniwersum władcy pierścieni

0

@marcin62 Ja sobie kupowałem już jak była w tym pomarańczowym pudełku "Kolekcja klasyki". No dla mnie trochę już za archaiczna (plus trudna) ale czasem sobie odpalę.

1

@Kgorecki2500 Setlersy sobie odpal a nie takie byle co.

1

@Jakchcesz A to mam w planach obczaić. Może nauczy się człowiek czegoś o historii Państwa Środka ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?