La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

10

FDJ swego czasu był jedną nogą w PSG i gdyby Baromeu nie pojechał osobiście negocjować, to pewnie by tak zostało. Niestety z czasem poznaliśmy kwoty jakie wtedy przekonały Holendra. Nie mówię, ze przyszedł tu tylko i wyłącznie ze względu na pieniądze, ale śmiem twierdzić. Ze był to decydujący czynnik. Minęły 3 lata, a Holender mimo tego, ze na boisku tego nie pokazuje jest nadal cennym aktywem, które warto spieniężyć. To rzekome mówienie o uwzględnianiu przez Xaviego Holendra w składzie równie dobrze mogło być gra o większe pieniądze. Niestety w piłce nożnej na takim poziomie nie warto mieć sentymentów i jeśli nadarza się taka okazja warto z niej skorzystać.

1

@hayek Warto też respektować kontrakt z zawodnikiem a nie upubliczniać go w gazecie albo negocjować transfer za jego plecami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?