La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

konto usunięte

5

PiS to jest już groteska. Oni coraz dalej przesuwają granicę idiotyzmu, który można sprezentować ludowi. Ktoś proponuje zbieranie chrustu, Czarnek dopiero co wypalił, że można jeść mniej i kupować tańsze produkty, a Gosiewski dokłada, że można jechać na wakacje pod namiot do lasu bo tak jest najtaniej. Przecież to już się w głowie nie mieści jakich durni Polacy wybrali xdd

2

@Solmyr Bo to jest głównie wina tych starych paprochów, że ich wybierają

1

@Solmyr PiS nie ma wyborców tylko wyznawców. Wystarczy popatrzyć na ich wiece partyjne, które przypominają zjazdy PZPR. Natomiast ostatecznie na niekorzyść PiS zadziała inflacja, bo wzrostu cen nie zahamuje żadna, nawet najlepsza propaganda.

1

@Solmyr Ale dlaczego przesuwają granicę? bo Polacy na to pozwolili kupili Nas za paczkę fajek i wiedzą, że mogą robić co chcą. Proste. A jak ktoś się oburzy to w Dziennku podadzą, że szatan Tusk zabierze 13, 14 i cały ten socjal i zobaczysz co się wydarzy przed wyborami. Dlatego takie Czarnki, Małgosia "elita" Witt robią co chcą. I śmieją się Polakom w twarz.

1

@tobiasson92 powiedzą, że wina Tuska, UE, Niemiec, Putina, uchodźców, LGBT, muzułmanów, Czechów, opozycji, a pół mózgi i tak to łyknął.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?