La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

1

Od wczoraj nieźle się odkleja, ale trzeba przyznać, że niektórzy byli w tym pierwsi, prawda panie @El Madridista.? Wszystko z 2021 roku.

"Benzema był od zawsze lepszym piłkarzem od Roberta"

Do Złotej Piłki 2021:
"1. Benzema
2. Messi
3. Mbappe
4. Kevin de Bruyne
5. Mason Mount"

"przecież Lewandowski jest chu**wy, w tym roku taki Benz go zjada i w poprzednich sezonach też. I wielu innych."

O zdolnościach magicznych reżysera:
"Dla mnie zwycięzca ZP musi być magikiem na boisku, Messi i Benzema takimi są."

Deserek:
"Lewandowski ma swoje zalety ale jest przereklamowany i tak czekam az zmieni klub i ligę, co niestety się prawdopodobnie nie stanie, bo on wie ze tam jest dla niego idealne miejsce."

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 W 2021 roku?

2

@PatrychoO Cicho. Wcale źle nie przeczytałem i nie pomyślałem, że chodzi o ten sezon. Ciiii.

2

@PatrychoO
Orzeszek Benz nie jest na poziomie Lewego

0

@PatrychoO oj, widzę że zabolało. No cóż, nigdy nie byłem fanem 9 w stylu Lewego i samego Roberta i nigdy nie będę. Zanim padnie zarzut o bycie Polaczkiem - Cavaniego też nie lubiłem, podobnie jak RvN, Pipite czy Inzaghiego.

Ale cieszę się z tego transferu razem z Wami, choć nie wierzyłem w to dopóki Lewy oficjalnie się nie wypowiedział i co zostało potwierdzone w ww. komentarzu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?