La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 556 Culés

10

2 odcinek z cyklu "Makłowicz dla nieambitnych"

Dzisiaj "Jak ugotować kiełbasę na ciepło" (1 odc. "Jak podgrzać mleko")

1. Udajemy się do sklepu mięsnego, supermarketu, lub gospodarza i nabywamy kiełbasę
2. Kiełbasę wypakowujemy z opakowania (najczęściej papieru, rzadziej folii)
3. Wyciągamy garnek lub rondelek
4. Nalewamy do niego zimnej wody
5. Wodę zagotowujemy
6. Gdy woda osiągnie stan wrzenia wrzucamy do niej kiełbasę w pożądanej liczbie
7. Gotujemy przez kilka minut
8. Po niedługim gotowaniu, możemy zostawić kiełbasę w nieco obniżonej temperaturze
9. Wyciągamy kiełbasę z garnka lub rondelka
10. Serwujemy ją na talerzu
11. Do smaku można dodać chrzanu lub musztardy
12. Do spożycia kiełbasy można użyć sztućców - daje to poczucie elitarności

Smacznego!
@kryhaa

1

@Comentateiro Kur**, to rozprawka czy poradnik ? xD

1

@Comentateiro Error 404.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?