- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 879 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 879 Culés
27
Właściciele Realu Madryt w jednym kadrze ;D
https://x.com/SK10Football/status/1548692159368269824
@Lionel_Messi10 @leviOsa @macio_944 @Kgorecki2500 @FCBMati10 @Joe_Pesci @Jakchcesz @Kondziubarca @agaFCB @MesQueUnClub96
5
@Pawel13sz To nieźle żeś przetłumaczył
4
@Pawel13sz swoją drogą zajebiste zdjęcie
0
@Pawel13sz serio, jaki jest sens tego waszego oznaczania? Tak bardzo Wam zależy na herbikach czy o co chodzi? Czy to jest tak ważny post, żeby oznaczać 10 osób? xd boisz się, że nikt Ci nie odpisze?
5
@joloskyy Bo jest taka opcja ;P
3
@joloskyy Chłop tylko rodzinę pozdrowił czepiasz się
10
@joloskyy To jest gang slodziaków
3
@joloskyy Bo może to oznacza i tyle w temacie. ;)
2
@Rust_Cohle dzięki ;)
3
@MesQueUnClub96 pal gume
2
@Mario96w @Pawel13sz @Lione10Messi spoko, dla mnie to mega żałosne, ale jak chcecie :)
Chociaż dobre tłumaczenie by sie przydało, ale co zrobisz.
2
@joloskyy będę Cię od dzisiaj oznaczał żeby Ci smutno nie było.
Cieszysz się?
1
@MesQueUnClub96 po prostu @Rust_Cohle nam zazdrości że nie ma go w naszym gangu słodziaków.
0
@Rust_Cohle nie będziesz
1
@joloskyy Zobaczymy.
1
@joloskyy Oznaczać się gościu naucz xD nie to konto co trzeba oznaczyłeś ;D
0
@Lionel_Messi10 bo masz taki wyszukany nick