La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

7

250 Leopardów na stanie. Do tego 250 Abramsów z pierwszego zamówienia + 116(?) Abramsów z drugiego zamówienia i program z K2? Samych Leopardów i Abramsów będziemy mieli łącznie 600, to już bardzo silne wojska pancerne. I takiej jakości sprzęt to nie jest sprzęt defensywny. Tylko logistykę pod nie stworzyć. Ciekawy jest tez projekt K2. Gdzieś po TT latają takie opinie, że może udałoby się stworzyć tutaj serwis i je produkować. Część wyeksploatowanych za jakiś czas sprzedać Ukraińcom i państwom regionu, a my świadczylibyśmy serwis. Oby się MON na tym nie wykrzaczył.
Generalnie, 600 czołgów takiej jakości, plus ew współpraca z K2, zamyka nam temat modernizacji sił pancernych. Każdemu rodzajowi sił zbrojnych w PL, życzę takiej jakości.

3

@aleksandrowielki pierwsze k2 mają być z Korei ale docelowo ma powstać modernizacja K2PL dostosowana do wymogów europejskich i produkowany w Polsce, które mają zastąpić Leopardy bo się chcemy pozbyć tego niemieckiego szrotu

2

@Seledynowy dokładnie tak. I ważnym jest to, żeby nabyć jak najwięcej tego know-how, żebyśmy nie brali tylko z półki. Bardzo obiecujący program i tutaj trzeba dobrze to rozegrać, bo Koreańczycy nie pierwszy raz są otwarci na współpracę z nami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?