- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1184 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1184 Culés
0
Oglądam od 10 minuty.
Marc - nie miał nawet okazji żeby się wybrudzić, nie oceniam
Balde - chłopak ma papiery na grę ale tylko w Barcy B, mega odstaje poziomem, fauluje gościa gdy mają go 2 na 1 w powrocie za akcja, czym daje stały fragment drużynie, która nie wchodzi w pole karne (-)
Garcia - obaj środkowi obrońcy idealnie nadają się na obrońców numer 4 i 5. Eric pcha piłki do przodu na siłę, aby pokazać że potrafi rozgrywać natomiast nawet z takim przeciwnikiem podaje pod ich nogi, raz na mecz to i ja zagram coś na nos (-)
Christensen - nie miał zbyt wieku okazji, gra asekuracyjnie przez tył, co w sumie jest minusem z takim rywalem, ale to jego pierwszy mecz, wychodzi z napastnikiem w głąb boiska, co uniemożliwia akcje (+/-)
Dest - słaby niczym w tamtym sezonie, biega, kiwa się sam z sobą, ogólnie zero rozwoju mam wrażenie (-)
Nico - nie wiem co zrobił w pierwszych 10 min ale potem strasznie wolna gra, przy kontrze, skrobie Gości gdzie normalnie w meczu miałby już prawię żółtko, nie nadaje się na SPD, ani techniki ani tempa w podania (-)
Kessie - widać że chce, biega, mądrze wybiera podanie, jeździ na dupie, takich żołnierzy nam też trzeba (+)
Pedri - czarodziej niewidoczny na tle słabej drużyny, wymagam więcej przeszywających podań z taką linia obrony rywala (-)
Fati - bramka okej, ale bramkarz to ręcznik, spoko sztuczka techniczna i poza tym mega egoizm, żeby się pokazać, za dużo chce (+/-)
Raphinha - dobre tempo podania, nie kombinuje, dał bramkarzowi się pomylić, jak na pierwszy mecz dobre wrażenie (+)
Auba - robi to co do niego należy, ma dogodną okazję to strzela, wybiega za obrońców, ogólnie ok (+)
4
@MrShakira ale słabe podsumowanie…
0
@333tricampeones333 zgadzam się
0
@MrShakira Wyciąganie jakichkolwiek wniosków po tym meczu to xD
0
@MrShakira No mniej więcej tak to wygląda. Ale to w sumie pierwszy mecz.
0
@333tricampeones333 napisz swoje najpierw a potem krytykuj auuuu
0
@IronSanHybrid zgadzam się, ale jak w tym meczu już komuś nie idzie to z czym do ludzi w lidze