La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1180 Culés

1

Powiem Wam, że ten cały kakalud (malec wg gwary poznańskiej) Messi ma potencjał żeby w tym sezonie nawkurzać kibiców w całej Polsce.

Najpierw może wywalić repkę Polski z MŚ, choć tu zawsze powinniśmy mieć pretensje do siebie, bo nikt nie zabrania nam zajęcia 2 miejsca w grupie. Niemniej jednak, jeśli min. gole Leo przyczynią się do zajęcia 3 miejsca, to będzie niesmak.

A potem może przyjść poprawka dla kibiców Barcy w Polsce. Wyobrażacie sobie wyrównany pojedynek Barcy z PSG w 1/8 LM, w którym o awansie decyduje akcja Leo? To też byłby spory zgryz.

1

@Comentateiro On już i tak jest wrogiem nr.1 w piłkarskiej Polsce. Uważam, że z obecną kadrą już powinniśmy powalczyć z PSG, chociaż najlepiej byłoby ich wylosować w grupie jeśli trafilibyśmy na Szachtar xD

2

@Comentateiro nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że przeciwko Barcelonie Messi nagle by zapomniał jak się gra w piłkę, albo na szybko rozbolały by go plecy. Tak sobie gdybam tylko, ale nie zdziwił bym się :)

1

@Comentateiro Wątpie w to. Tzn. w reprze nie zdziwie się jak wbije nam hat tricka ale w meczu Barca - PSG wątpie żeby cokolwiek dał rade zrobić, to już nie ten wiek. Bardziej Mbappe bym się bał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?