La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 778 Culés

17

To niezłe pożegnanie xD


13

@IronSanHybrid Boris Johnson TOP. Sympatyczny gość.

0

@Kgorecki2500 Szkoda że taki TOP we własnym kraju nie był;

0

@takisobiektos no nie wiem. Wyszli z projektu, który jakimś cudem jeszcze się nie rozwalił (a było blisko po kryzysie z Grecja). Kraje południowe ledwie zipią i jest straszna nierównowaga gospodarcza między krajami. UK miało dosyć niemiecko-francuskiego dyktatu i postanowili wyjść. Na razie im to na dobre wychodzi moim zdaniem. Początki były ciężkie, ale obecnie? Wojna zmienia geopolityczny układ sił i moim zdaniem UK będzie zdecydowanym beneficjentem tego konfliktu. Znów Anglosasi będą rządzić

10

@takisobiektos Swoje za uszami miał ale można odejść gdy klaszczą i dziękują Ci wszyscy nawet przeciwnicy. Teraz wyobraź sobie odejście w ten sposób Vateusza cała nasza polityka to zwykły syf i bagno.

0

@michal26 Narazie to czytałem co innego, i że WB tak ciekawie aktualnie nie ma.

0

@takisobiektos no przez pandemię nie mieli, ale to nie ich wina, że zaraz po wyjściu z UE przyszła pandemia a teraz wojna ;)
Cała Europa oberwała przecież mocno. Zobacz co się w Polsce dzieje. Kraje południowe BARDZO ucierpiały. Jedynie Skandynawia jakoś się trzyma. A tak? Każdy oberwał. Różnica jest taka, że UK sama na siebie liczy i jest niezależna. Plusy i minusy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?