La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 550 Culés

0





Pojedynek tytanów na TT. :|

6

@marcin62 mentzen i cala ta konfederacka smietanka to powinna wyladowac na smietniku. Ale stano wcale nie lepszy. Zauwazyl ze konfa jest krytykowana, to stara sie zapunktowac, dolaczajac do krytyki tej partii. To samo bylo z najmanem, to samo z kapela, to samo z tym gangusem od gali.

A sam krzysiu wcale krystaliczny nie jest. Dlatego tfu na niego. Typowy cwaniaczek, majacy dobrze gadane, ktory belki we wlasnym oku nie widzi.

To mnie wkurza w tym kraju. Mozesz gadac kocopoly/frazesy jak stanowski, korwin, cejrowski itp itd, ale wazne ze jestes pewny siebie i umiesz kogos pocisnac, i juz jestes bogiem dla wielu. To chyba te kompleksy o ktorych mowil np. lewy. Sami nie mamy jezyka w gebie, nie umiemy sie postawic januszom-pracodawcom, to podziwiamy tych co maja gadane.

konto usunięte

2

@marcin62 Marzę o tym żeby Stanowski dostał zakaz na social media. On już jest niżej niż Najman.

1

@FioletoweOczy Nic dodać, nic ująć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?