La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

0

Sebastian Szymański oficjalnie graczem Feyenoordu. Co sądzicie o tym transferze ? Nie wydaje Wam się, że Seba nie robi kroku w przód tylko zostaje w miejscu ? Zamienił średnia ligę rosyjska na średnia ligę holenderska. Jeszcze gdyby to był Ajax i gra w LM to było by to dla mnie zrozumiałe. Sebek ma papiery na granie i myślę, że ten transfer to lekkie spowolnienie jego rozwoju.
Ale cóż, on i jego agenci wiedzą lepiej co dla niego dobre ;)

konto usunięte

4

@krzywy Feyenoord finalista LK mocno ofensywna drużyna żaden krok w tył.

2

@krzywy Liga holenderska raczej jest chyba dobra do rozwoju.

0

@Emhyr nie mówię, że to krok w tył, ale został jakby na tym samym poziomie, zamiast piąć się wyzej i celować w lepszy zespół/ligę.

konto usunięte

0

@krzywy Tu nawet nie ma co porównywać. Liga rosyjska ze względu na sankcje ,to jest teraz zaścianek piłkarski. Zresztą, nawet gdyby nie te sankcje, to Feyenoord jest bardziej rozpoznawalnym klubem w Europie, niż jakikolwiek u kacapów. Jeżeli tylko będzie grał, to będzie miał większe szanse, że trafi do jeszcze lepszego klubu.

konto usunięte

0

@krzywy Szymański to nie jest żadna gwiazda że może sobie ligi wybierać. I tak trafił wysoko jak na jego możliwości.

0

@krzywy Trzecia drużyna ligi holenderskiej... "średniak ligi holenderskiej" no to wybierz jedno z tych dwóch pojęć...

konto usunięte

0

@krzywy Może to być fajna trampolina do lepszej ligi. Co by nie mówić o lidze holenderskiej to tam gra się bardzo ofensywnie a to może służyć dobrym liczbą Seby. Zobaczymy, to cały czas jest zawodnik w dobrym wieku i myślę że lepiej ten klub niż Hertha o której się mówiło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?