La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1087 Culés

0

No i super wygraliśmy :) Wygrana z prześcieradłami zawsze cieszy. Piękny gol Raphinhi i świetna asysta Militao spowodowana chorym pressingiem. Lewy pierwszy mecz, zagrał lepiej niż Auba, który zniknął po główce (praktycznie na początku drugiej połowy). Strasznie ukłuło w oczy idiotyczne wybicie Alby, które było nie potrzebne(miał w cholerę czasu, a wybił na pałę i prawie się zemściło), a po którym fede obił bramkę. Denerwujące holowanie piłki przez De Jonga, jak już poszedł w jednej akcji dość wysoko to proste podanie zepsuł podając za mocno (bodajże do Depaya). Na plus Kessie i Christensen choć Duńczyk dostał żółtą kartkę w głupi sposób.

1

@AlexDark00 to nie była głupia kartka. Kasował kontrę w zalążku. Dobra decyzja, taktyczny faul. Brawo za decyzje.

0

@krzywy No nie wiem, choć jest to w stylu Guardioli, żeby skasować faulem w zalążku kontry więc niech będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?