La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 799 Culés

4

Ja pierniczę, ale laga dostałem w mózgu.

Zaniosłem talerzyk z pokoju do kuchni, potem z kuchni przyniosłem do pokoju czekoladę, którą miałem wyłożyć na talerzyk, który zaniosłem przecież do kuchni. No to wracam z czekoladą do kuchni, ale w drodze naszła mnie rozkmina: lepiej wracać z czekoladą do kuchni i tam wyłożyć ją na talerzyk, a potem z talerzykiem wrócić do pokoju, czy zostawić czekoladę w pokoju, wrócić do kuchni po talerzyk i w pokoju wyłożyć czekoladę na talerzyk? Ostatecznie wybrałem zabranie czekolady do kuchni i wyłożenie jej na talerzyk, a potem powrót do pokoju.

Na wszelki wypadek zrzucę to na późną porę.

2

@Comentateiro Zbyt zawile jak na ta pore dla mnie. Powiedz chociaz, jaka to byla czekolada.

0

@JimMorrisonFCB Gorzka - Wawel, bardzo smaczna

2

@Comentateiro Oj od gorzkiej to z daleka sie trzymam, nie cierpie. Chyba ze gorzka z pomarancza to tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?