- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1105 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1105 Culés
7
Tak sobie czytam LR i niedowierzam (żeby to pierwszy raz :D) piłkarze wracają z wakacji, zgrywają się z nowymi kolegami a tutaj już dyskusje że Lewy nie będzie pewnie strzelał, Rudiger to placek bo Ronald go przestawił w SPARINGU i wyciąganie jakiś daleko idących wniosków na podstawie dwóch meczów towarzyskich. :D
już trzeba szykować psyche na sprzedawanie Lewego, Raphinhy kiedy przez 3 kolejki gola nie zdobędą, łaska kibica jak zwykle patrzy tylko na ostatni mecz, nie zważając na nic innego. :D
1
@marcin62 Ja też nie wierzę, że ludzie nie wyczuwają ironii.
0
@marcin62 Przecież to prawda, Robert jest do wywalenia.
1
@marcin62
@AlexDark00 ktoś tu ma z Ciebie ''bekę'' xD
1
@tristan87 Zakladasz, ze odnosze sie do ironicznych wpisów, nawet nie wiedząc do jakiej konkretnie dyskusji bije? Niezle. :|
@AmigoBlancos Nie tylko z niego, aczkolwiek naczelny hejter Lewego strasznie rzuca się w oczy. :D
0
@marcin62 Do jakiej w takim razie ? Daj link.
3
@marcin62 co, już avatar Geralta się znudził? Jaki sezonowiec... Przypomnę Ci jak wyjdzie Wiedźmin 4
1
@marcin62 No to do do jakiej dyskusji bijesz?
2
@Pawel13sz https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12013903#comment-12014033
z lewym nie chce mi sie już szukac, za dużo machania palcem. :D
@Jakchcesz ja jestem niestabilny emocjonalnie wiec musze zmieniac co jakis czas avatary. Poza tym Brazylijczyk jest prawie tak samo piekny jak Geralt
1
@AmigoBlancos
Nie ma co z niektórymi próbować dyskutować. To jak rzucanie grochem o ścianę :)
0
@AmigoBlancos O nie, co ja teraz zrobię. Chyba pójdę się powiesić... Nazywanie Rudigera dzikiem w porównaniu do Araujo jest śmieszne i tyle. Zobacz sobie jak silny jest Araujo i nawet w tej przepychance między sobą było widać kto tu kogo siłowo przestawia, no ale Barca ma dzika to w realu musicie sobie wymyślać swojego. Barca ma Golden boya Pedriego to wg was Camavinga, który jest przez naszego Pedriego ośmieszany w każdym klasyku jest lepszy od wychowanka Las Palmas. Tchouameni jest o wiele lepszym transferem od darmowego kluczowego piłkarza mistrza Włoch...