La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

0

Bernardo jest genialny. Uwielbiam wszystko w jego grze, ale czy nie zablokuje on rozwoju takim piłkarzom jak Gavi czy Torre? De Jongiem można uzupełnić braki w innych miejscach na boisku, tego powiedzieć o Bernardo powiedzieć nie można. Z jednej strony chciałbym go bardziej niż chyba nawet Lewego, z drugiej wizja, że tracą na tym piłkarze, którzy są opcją na dużo dłuższy okres niż Silva.

7

@Eto'o9 R10 My chcemy wygrywać trofea czy ogrywać mlodych? Chodzi mi tu bardziej o Torre, bo Gavi juz prezentuje bardzo wysoki poziom. Silva to jeden z najlepszych pomocników na świecie i zamiana z De jonga na Bernardo byłaby dla nas kapitalna.

0

@Eto'o9 R10 Te 80 milionów o których się mówi to powinny pójść na bramkarza, defensywnego pomocnika i prawego obrońcę a nie Bernardo.

1

@Bartas7VeB Te 80 to będzzie wymiana 1 za 1 z de Jongiem nie osobna kasa którą można gdzie indziej przeznaczyć

0

@adi7adi8 Czyli Bernardo nie będzie bo De Jong zostanie. Można się rozejść.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?