- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1366 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1366 Culés
1
PiS obniżył podatki podczas obecnej szalejącej inflacji?!
Od lipca stawka PIT na 1 progu to 12% zamiast 17%. Znów dopalają do inflacji, co za bezsens, szczególnie ze VAT wynosi już 0%.
Oczywiście najwiecej na tym zyskają osoby zarabiające 10k miesięcznie, a najmniej te na minimalnej.
Mam nadzieje ze klasa średnia zachowa się świadomie i nie skorzysta z tego dodatku do dochodu i żeby zwiększyć konsumpcje - każdy musi dołożyć swoich sił żeby zahamować inflacje
7
@Vampir707 Już widzę, jak ludzie nie będą korzystać z takich dodatków. Natury nie oszukasz.
4
@Vampir707 Podnoszą podatki źle, obniżają źle xD
1
@Vampir707 To jest cały PiS, podnoszą podatki kiedy trzeba było je obniżać, obniżają kiedy trzeba przynajmniej nie obniżać
4
@Vampir707 obniżył mówisz? To co grabią składką zdrowotną wyrównali podatkiem dochodowym. Widziałem kiedyś jakieś wyliczenia, że obecne 12% w tym roku to i tak więcej niż 17 rok temu. Z perspektywy rozliczania JDG mocno dostaję zusem po tyłku.
2
@Kozinho. Właśnie miałem to pisać, oni wrecz podnoszą podatki poprzez ich obniżanie :D taki majstersztyk!
Najgorsze że jak widać ludzie myślą, że obniżyli
0
@Kozinho. dostalem podwyzke 300 brutto, rzekomo pit spadl o 5 p.p. W efekcie dostalem cale 50zł do ręki więcej. Dodam ze nie jestem odosobnionym przypadkiem.
0
@Matt_i1992 pelikany i tyle. Grunt, że mnie nazwyzywają od faszystów z konfederacji bo umiem liczyć pieniądze :d
@Szklaner czyli podwyżka. Dobry ten PiS :d
1
@Vampir707 ale ty wiesz ze oni zlikwidowali 9% zdrowotnego, więc tak jakby 12+9 to więcej niż 17?
0
@MesQueUnClub_87 to niech później nie narzekają ze inflacja podskoczyła z 12 do 15%
0
@Vampir707 Niestety będą zarówno korzystać jak i narzekać.
0
@Matt_i1992 @Kozinho. @tbas czyli jesteście za ekspansywna polityka fiskalna z proinflacyjnymi efektami?
0
@Vampir707 czyli nie czaisz, że podatki są wyższe niż rok temu?
0
@Vampir707 odnoszę się ze mamy podwyżkę vatu, a nie obniżkę