La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1092 Culés

30

Bernardo Silva mega grafika❤️



@Pawel13sz @leviOsa @Coutinho007 @MrPGG @Kondziubarca

1

@Lionel_Messi10 kompletnie nie czuje tego transferu. Środek pola, Pjanic, Pedri, Gavi, Nico, Torre, FDJ. Nawet pozbywając się FDJ nie rozumiem po co on nam.

konto usunięte

7

@tbas Pjanić to MOŻE będzie zmiennik Busiego, choć wolałbym Nico, Torre to na razie nie jest poziom na pierwszą drużynę więc zostajemy z Pedri, Gavi, Kessie i może FDJ. Wystarczy, że Pedri się połamie i kto ma kreować grę w środku? No nie ma kto... A sezon długi... Defensywę już teraz na papierze mamy mega, ofensywę również ale ten środek cały czas jest mocno niepewny. OK, młodzi i utalentowani ale jeśli podbijać Europę to z kimś takim jak Silva w środku pola.

1

@tbas Nie widzę u Ciebie Sergio Busquetsa ;)

1

@Pawel13sz Busi to jednak Dm. Ale fakt zapomniałem. Nie ma Pedri jest Gavi, Pjanic też rozgrywa, FDJ też, Torre skąd wiemy że nie poziom?

2

@tbas Jeśli chcemy walczyć o najwyższe cele musimy mieć odpowiednich piłkarzy. Poza tym, Torre to nie jest jeszcze poziom pierwszej drużyny. Pjanić to co najwyżej będzie zmiennikiem. Nico odejdzie na wyp jeśli Bośniak zostanie. A jakby jeszcze nie daj boże wypadł nam Pedri to nie ma kto kreować w środku pola.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?