La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

0

nie ma już ważnego tego paszportu covidowego, a za 16dni lece na wakacje, myślicie ze przez tą nową falę znowu mogą powrócić obostrzenia i warto dziś/jutro iśc się zaszczepić? nigdy nie wiadomo czy np za tydzien nie wprowadzą od nowa tych paszportów

5

@FCB24 Jak dla wakacji to warto ^^

konto usunięte

17

@FCB24 nigdy bym się nie zaczepił tylko po to żeby gdzieś pojechać jednocześnie nie wierząc w działanie danego preparatu.
To jest przerażające, ze ludzie takie rzeczy robią z tak błahych powodów

3

@FCB24 Tak, najlepiej 4 i 5 dawką a później kolejną przypominającą.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rust_Cohle Dokładnie :)

0

@FCB24 a da się w ogóle tak z marszu zaszczepić? Czekam na skierowanie ale nie dostałem

3

@Rust_Cohle Cytując klasyka "otóż to, w punkt" :)

0

@Rust_Cohle no ale jak się nie zaszczepie, a za tydzień np wprowadzą coś takiego to cały hajsik pójdzie w błoto...

0

@FCB24 wczoraj rozmawiałem z moją ciotką, z którą dawno się nie widziałem, jest lekarzem, ma samych znajomych lekarzy, oni każą się nie szczepić 3 dawką i wyżej bo twoja odporność robi się coraz gorsza, a później wcale jej nie masz, tylko mają siedzieć cicho i dostają swoje wynagrodzenia

konto usunięte

1

@FCB24 Ja nigdy nie miałem ważnego paszportu covidowego i nie mam problemu z podróżowaniem, a jak chcesz się szczepić znikomej wartości preparatem żeby jechać na all inclusive do turka do gratuluję

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?