- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
2
Idealny scenariusz: Nadchodzą Mistrzostwa Świata w Katarze i Leo wraz z Argentyną przegrywają dopiero w Finale MŚ w meczu z Polską, gdzie Messi strzela dwie bramki, lecz Lewandowski strzela hattricka i Polska wygrywa z Argentyną 3-2. Leo i Robert zostają królami Strzelców MŚ mając na koncie po 8 bramek, natomiast Polak zostaje wybrany najlepszym piłkarzem MŚ w Katarze. W dalszej części sezonu, Messi ma świetne indywidualnie statystyki w PSG lecz nie wygrywa żadnego trofeum. PSG zdobywa vicemistrzostwo, przegrywając z fantastycznym OM o 1 pkt oraz przegrywa w Finale Pucharu Francji z OM. W Lidze Mistrzów, PSG uznaje wyższość w półfinale przyszłego zdobywcy tejże edycji LM, FC Barcelony. Mimo dwóch bramek Leo i Mbappe, Paryżanie przegrywają dwumecz z Dumą Katalonii 4-5, dzięki fantastycznej postawie tridente Raphinha, RL9 i Dembele. Mimo sezonu bez trofeum nikt nie ma wątpliwości kto jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów, gdyż Leo w wieku 35/36 lat zrobił liczby, w tym na MŚ, jakich w takim wieku nie zrobił nikt wcześniej. Relacje na linii Laporta/zarząd - Messi/otoczenie Messiego ulegają poprawie. Koniec końców po sezonie z brakiem trofeów, lecz po świetnym indywidualnie, Leo postanawia godnie pożegnać się z klubem jego życia i wraca do Katalonii, gdzie wraz z Robertem Lewandowskim jako najbardziej doświadczeni weterani będą prowadzić całą drużynę pod względem mentalno-sportowym do dalszych zwycięstw, a Barcelona zrobi Messiemu najlepsze pożegnanie jakie kiedykolwiek widział ten świat.
I gitara. Przyklepne.
2
@FC1899Barca https://preview.redd.it/25j0bn2swva51.jpg?auto=webp&s=f1c7922cf9341e5b3886873d60f17b292acc71f1
0
@FC1899Barca wstawaj...
0
@FC1899Barca A ja myślę, że będzie to co zwykle jesli chodzi o nasze ciapy czyli:
1. Mecz otwarcia
2. Mecz o wszystko
3. Mecz o honor.
Lewuś nic nie strzeli bo wiadomo, że napastnik potrzebuje podań a Polska to nie Barcelona. Tymczasem genialny Leo podniesie puchar MŚ.
1
@FC1899Barca dobrze ze te wakacje się kończą niedługo