La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

15

- Mateu śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Mateu, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Tebas, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to, co tydzień od prawie dwóch lat.
- Mateu, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Joan, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Mateu ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Tebas to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Joan, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Mateu? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Mateu zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.

konto usunięte

0

@jacobFCB Ale dlaczego Alemany śpi z Laportą?

9

@MesQueUnClub96 Bo każdy chce spać z Laportą.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Bo sa nowoczesni. Jeden jest prostym gejem, drugi codziennie nie tylko zmienia plec ale i potrafi stac sie dowolna rzecza.
Przyszlosc Barcy! Przyszlosc Swiata!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?