La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1170 Culés

2

Wróciłem sobie do Assassin's Creed: Odyssey

Ależ to jest przepiękna, przeogromna i przezajebista gra.

Równie dobrze mi się chyba jedynie w Black Flaga grało.
Sagi z Ezio Auditore nie porównuję, bo to jednak trochę inna specyfika.

0

@jacobFCB uwielbiam Odyssey i Origins tak Valhalli nie lubię.
Prawda, wspaniała gra.

0

@jacobFCB Dla mnie za mało w niej Asasyna w Asasynie.

1

@Kgorecki2500 A moim zdaniel idealnie to wkomponowali w czasy Starożytnej Grecji. Był pieprzonym zabijaką jak mityczny Achilles.
Mega!

0

@Messibestplayerintheworld Valhalla też mi się podobała. Natomiast jest to o wiele mniejsza gra.
Sama fabuła - świetna.

0

@jacobFCB Brotherhood, Revelations i Black Flag top 3

0

@Transu96 Tak jak pisałem, sagi z Ezio Auditore nie biorę pod uwagę, bo to trochę jeszcze inna konwencja była.
Black Flag najlepszy dla mnie.

0

@jacobFCB co kto lubi. Dla mnie to jest jedna z gorszych gier w jakie grałem i odpuściłem dosyć szybko. Co przyjemnego jest w chodzeniu po mapie i ciagle robieniu tego samego? I to mapie która jest ogromna. Wymagania masz małe :)

0

@Vernon_Roche Najpierw piszesz "co kto lubi" a potem, że mam małe wymagania.

Ehh :) :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?