La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

1


Napięcie na linii Murray - Banchero po wczorajszym Pro Amie, ciekawe będą starcia Hawks - Magic w tym sezonie.

0

@czółkovsky Murray juz za długo przebywał z Youngiem i pyszałkowatośc mu się włączyła

0

@czółkovsky @FCB24 Murray powiedział jak jest. Banchero to świeżak z ogromnym potencjałem bez żadnego doświadczenia. ;)
Murray będzie objeżdżał tego dzieciaka jak chce w sezonie. Dla mnie nie ma o czym mówić.

1

@fart no ale Murray gada jakby był topowym zawodnikiem. Murray też będzie "too soft" gdy będzie musiał bronić Currego, Doncicia czy Moranta

0

@FCB24 Może nie tyle Topowym co jest zawodnikiem już ogranym w lidze z doświadczeniem i pewnie dlatego taka a nie inna reakcja. I tu się zgadzam że z Stefanem czy JA na takie słowa by sobie nie pozwolił.

0

@fart jeszcze rozumiem te słowa gdyby Banchero coś kozaczył, przechwalał się w mediach, ale on chyba nic takiego nie gada.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?