La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 667 Culés

0

Czyli jeśli De Jong miał umowę na około 14 milionów brutto a przez podpisanie nowej w 2020 zarobił przez ostatnie dwa sezony mniej a Laporta chce przywrócić jego kontrakt do formy z 2019 to znaczy, że Barcelona musi mu wyrównać te około 14 milionów które powinien otrzymać? xD

konto usunięte

2

@Bartas7VeB Nie, bo tamten kontrakt nie będzie ważny.

0

@Bartas7VeB ja to rozumiem tak. Budżet był bardzo obciążony wiec Bartomeu chciał zmniejszyć wynagrodzenia. Zaproponował mniejsza pensje za dodatkowe lata wiec w sumie zawodnicy zarobią więcej. Umowa wtedy opłacała się każdej ze stron. Nie rozumiem czemu to miałoby być przestępstwo. Przecież to podobny mechanizmem co w przypadku kontraktu Umtitiego

2

@AlwaysBlaugrana Tym bardziej, że te kontrakty sprawdza La Liga prawda? Jeśli by coś im nie pasowało to by ich nie zatwierdzili. Pewnie kolejna gówniana gierka Laporty żeby wymusić na piłkarzach obniżkę pensji a na De Jongu odejście. No chyba, że kontrakty były nielegalne a Bartomeu opłacił Tebasa żeby je zatwierdził.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?