La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 982 Culés

0

Myślicie że ewentualne przyjście Bernardo i tak mała kwota odstępnego byłaby możliwa gdyby nie Guardiola w City? Bo myślę że gdyby to nie byłaby Barca to Pep jakoś próbowałby go zatrzymywaćz przecież to jego kluczowy zawodnik. Ale może już za głęboko drąże

0

@SkilledHydra16 Tam Dyrektorem Sportowym jest nasz człowiek dodatkowo ;p

0

@SkilledHydra16@Kondziubarca Gdyby nie Txiki Begiristain ;)

0

@SkilledHydra16 za głęboko drążysz :P już nam Pep Thiago zgarnął, pewnie Bernardo znudziło się w deszczowym Manchesterze

0

@SkilledHydra16 Pep mówił wielokrotnie, że on chce zawodników którzy są u niego szczęśliwi i jeżeli ktoś nie chce tam grać to nie będzie tego utrudniał.

0

@SkilledHydra16 Wątpię, Ferrana dostaliśmy za 55 więc średnio promocyjnie. Raczej to zależy od charakteru Guardioli, który nie chce pracować z piłkarzem przetrzymywanym na siłę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?