- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1354 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
maroon
3
@Bykunn Z jednej strony tak to oczywiście wygląda, ale z drugiej widząc nastawienie prokuratury... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Roobo
11
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1354 Culés
5
@P33ck Coś ostatnio wspominałeś, że van Bronckhorst przegrał awans Rangersom. No popatrz, jak to czasami warto ekspertyzy wydawać dopiero po końcowym gwizdku.
10
@arasz1819 Ty akurat dajacy takie pouczenia to dobra hipokryzja ;)
1
@mekston bo? Czy po prostu zebrzesz herby od madryciakow? :]
9
@mekston Tymczasem @arasz1819 komentujący mecze UTD ^^
0
@arasz1819 Zwracam honor, ładny comeback. Ale Koeman to i tak cienki trener xd
0
@mekston
Ty też jesteś ukrytą opcją madrycką? Jak coś zapraszamy na kafejkę, zaparzę kawkę
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 bo wystarczy znac definicje slowa hipokryzja i zrozumiesz ;)
0
@mekston No ty mi jej raczej nie wytłumaczysz. Tak myślałem, że to żebractwo.
0
@arasz1819 i pewnie zadna osoba ale spokojnie - moze kiedys za X lat sie dowiesz.
0
@arasz1819 Coś ostanio wspominałeś że van Nistelrooy nie może być dobrym trenerem tym czasem na początku swojej przygody idzie mu już nieźle superpuchar Holandii i wyliminowanie Monaco z LM
1
@arasz1819 żebractwo? Są jakieś nagrody za herby? Gdybym wiedział to wrzucałbym więcej memów z Twittera.
0
@BorzyKrzys chyba są skoro wiecznie przylatujesz, może kolega ci się odwdzięcza jak gdzies tam błaznujecie.
@takisobiektos wspominałem, że raczej nie, bo napastnicy przeważnie maja z tym problem. To nie są najinteligentniejsze pozycje. Ogladalem i SPH i dzisiaj mecz. Ma ogromnego farta na początku swojej przygody, ale myk z Gutirezem zrobił naprawdę ciekawy i sie opłacił. Ale to jeszcze daleka droga, żeby powiedzieć, że w końcu taki klasyczny napadzior został dobrym trenerem.
1
@arasz1819 Hahaha przylatuje xD jestem po prostu zwykłym, szarym użytkownikiem fcbarca kropka com.